PL28U-300-70-5
型號描述:
1 Position Rectangular Plug Connector Crimp 2/0 AWG
電動車連接器 10MM POWERLOK SINGLE WAY PLUG R/A FOR 70MM(2) U KEY WITHOUT HVIL