首頁 > Amphenol Anytek代理商 > OQ0953010000G
影像僅供參考,以產品規格為準
OQ0953010000G
型號描述:
9 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90°, Right Angle Through Hole
插拔式接線端子 508 TB SOCKET OPEN RA
型號:
OQ0953010000G
原廠包裝量:
3040
起訂量:3040 倍增量:3040
Type
Header, Male Pins, Shrouded (2 Side)
Number of Positions
9
Positions Per Level
9
Pitch
0.200" (5.08mm)
Current - UL
20 A
Voltage - UL
300 V
Operating Temperature
-40°C ~ 115°C