OQ0712010300G
- 型號描述:
7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90°, Right Angle Through Hole
TERM BLOCK HDR 7POS 3.50MM
- 型號:
- OQ0712010300G
- 原廠包裝量:
- 3150
- Features
- Locking Ramp
- Color
- Black
- Number of Positions
- 7
- Pitch
- 0.138" (3.50mm)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 115°C
- Number of Levels
- 1
- Positions Per Level
- 7
- Current - UL
- 10 A
- Voltage - UL
- 300 V