首頁 > Amphenol Anytek代理商 > OQ0712010300G
影像僅供參考,以產品規格為準
OQ0712010300G
型號描述:
7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90°, Right Angle Through Hole
插拔式接線端子 350 TB SOCKET RA W/LATCH
型號:
OQ0712010300G
原廠包裝量:
3150
起訂量:3150 倍增量:3150
Packaging
Bulk
Features
Locking Ramp
Number of Positions
7
Pitch
0.138" (3.50mm)
Operating Temperature
-40°C ~ 115°C
Positions Per Level
7
Plug Wire Entry
Contact Mating Finish
Tin
Current - UL
10 A
Voltage - UL
300 V