OQ0554810300G
- 型號描述:
5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90°, Right Angle Through Hole
TERM BLOCK HDR 5POS 5.08MM
- 型號:
- OQ0554810300G
- 原廠包裝量:
- 3000
- Number of Levels
- 1
- Pitch
- 0.200" (5.08mm)
- Header Orientation
- 90°, Right Angle
- Current - UL
- 20 A
- Voltage - UL
- 300 V
- Color
- Gray
- Operating Temperature
- -40°C ~ 115°C