首頁 > Amphenol Anytek代理商 > OQ0554500300G
影像僅供參考,以產品規格為準
OQ0554500300G
型號描述:
5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
插拔式接線端子 TB SKT VER W/LATCH
型號:
OQ0554500300G
原廠包裝量:
2120
起訂量:1 倍增量:1
Number of Positions
5
Positions Per Level
5
Pitch
0.200" (5.08mm)
Header Orientation
Vertical
Current - UL
20 A
Voltage - UL
300 V
Color
Green
Operating Temperature
-40°C ~ 115°C