首頁 > Amphenol Anytek代理商 > OQ0312010300G
影像僅供參考,以產品規格為準
OQ0312010300G
型號描述:
插拔式接線端子 350 TB SOCKET RA W/LATCH
型號:
OQ0312010300G
品牌:
Amphenol Anytek
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
3000
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Bulk
Features
Locking Ramp
Color
Black
Mounting Type
Through Hole
Number of Positions
3
Pitch
0.138" (3.50mm)
Type
Header, Male Pins, Shrouded (4 Side)
Operating Temperature
-40°C ~ 115°C
Termination Style
Solder
Current - IEC
Number of Levels
1
Wire Gauge or Range - AWG
Wire Gauge or Range - mm²
Positions Per Level
3
Header Orientation
90°, Right Angle
Plug Wire Entry
Contact Mating Finish
Tin
Current - UL
10 A
Voltage - UL
300 V