首頁 > Amphenol Anytek代理商 > OQ0212010300G
影像僅供參考,以產品規格為準
OQ0212010300G
型號描述:
2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90°, Right Angle Through Hole
插拔式接線端子 350 TB SOCKET RA W/LATCH
型號:
OQ0212010300G
原廠包裝量:
3500
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Bulk
Features
Locking Ramp
Color
Black
Pitch
0.138" (3.50mm)
Operating Temperature
-40°C ~ 115°C
Header Orientation
90°, Right Angle
Plug Wire Entry
Contact Mating Finish
Tin
Current - UL
10 A
Voltage - UL
300 V