首頁 > Advanced Energy / Artesyn代理商 > NDQ1600-48S12B-6LIA
影像僅供參考,以產品規格為準
NDQ1600-48S12B-6LIA
型號描述:
DC/DC 轉換器 - 通孔 1600W, 40 - 60Vin, 12Vout 133A, Quarter brick baseplate, Neg logic, 3.8mm Pin, Active Current Share, PMBus