首頁 > Adam Tech代理商 > 2FCS-26-SG
影像僅供參考,以產品規格為準
2FCS-26-SG
型號描述:
26 Position Rectangular Socket Connector IDC Gold
SOCKET FLAT CABLE IDC, 26P 2.0MM
型號:
2FCS-26-SG
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tray
Features
Feed Through
Connector Type
Socket
Contact Finish
Gold
Color
Black
Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
Wire Gauge
Number of Positions
26
Pitch
0.079" (2.00mm)
Contact Type
Female Socket
Fastening Type
Push-Pull
Row Spacing
0.079" (2.00mm)