首頁 > Abracon LLC代理商 > ASEMPC-27.000MHZ-LR-T
影像僅供參考,以產品規格為準
ASEMPC-27.000MHZ-LR-T
型號描述:
27 MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25V ~ 3.6V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
MEMS OSC XO 27.0000MHZ CMOS SMD
型號:
ASEMPC-27.000MHZ-LR-T
品牌:
Abracon LLC
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Base Resonator
MEMS
Type
XO (Standard)
Frequency
27 MHz
Function
Enable/Disable
Output
CMOS
Voltage - Supply
2.25V ~ 3.6V
Frequency Stability
±25ppm
Absolute Pull Range (APR)
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max)
35mA
Ratings
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
6-SMD, No Lead
Supplier Device Package
6-SMD (3.2x2.5)
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)
0.035" (0.90mm)