S-19101N34A-M5T2U
- 型號描述:
Supervisor Open Drain or Open Collector 1 Channel SOT-23-5
監控電路 AUTOMOTIVE, 125°C OPERATION, 10 V VOLTAGE DETECTOR WITH DELAY FUNCTION (EXTERNAL DELAY TIME SETTING
- 型號:
- S-19101N34A-M5T2U
- 品牌:
- ABLIC
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 3000
數量:
- DigiKey Programmable
- Type
- Voltage Detector
- Number of Voltages Monitored
- Voltage - Threshold
- 3.4V
- Output
- Open Drain or Open Collector
- 重置
- Active Low
- Reset Timeout
- 10ms Minimum
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C (TA)