S-13A1C26-A6T1U3
- 型號描述:
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1A HSNT-6A
IC REG LINEAR 2.6V 1A HSNT-6A
- 型號:
- S-13A1C26-A6T1U3
- Current - Output
- 1A
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Voltage - Input (Max)
- 5.5V
- Voltage - Output (Min/Fixed)
- 2.6V
- PSRR
- 65dB (1kHz)
- Voltage Dropout (Max)
- 0.1V @ 300mA