S-13A1B26-A6T1U3
- 型號描述:
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1A HSNT-6A
IC REG LINEAR 2.6V 1A HSNT-6A
- 型號:
- S-13A1B26-A6T1U3
- 品牌:
- ABLIC Inc.
- 點擊查看即時庫存
起訂量:5000
倍增量:1
價格:
數量:
- Package / Case
- 6-SMD, Flat Leads Exposed Pad
- Current - Output
- 1A
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Voltage - Input (Max)
- 5.5V
- Supplier Device Package
- HSNT-6A
- Voltage - Output (Max)
- Voltage - Output (Min/Fixed)
- 2.6V
- PSRR
- 65dB (1kHz)
- Voltage Dropout (Max)
- 0.1V @ 300mA