首頁 > ABLIC Inc.代理商 > S-1335J31-M5T1U3
影像僅供參考,以產品規格為準
S-1335J31-M5T1U3
型號描述:
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 150mA SOT-23-5
IC REG LINEAR 3.1V 150MA SOT23-5
型號:
S-1335J31-M5T1U3
品牌:
ABLIC Inc.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:3000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
SC-74A, SOT-753
Output Type
Fixed
Mounting Type
Surface Mount
Current - Output
150mA
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C (TA)
Output Configuration
Positive
Current - Quiescent (Iq)
1 µA
Voltage - Input (Max)
5.5V
Number of Regulators
1
Supplier Device Package
SOT-23-5
Voltage - Output (Max)
Voltage - Output (Min/Fixed)
3.1V
Control Features
Enable
PSRR
80dB ~ 65dB (1kHz ~ 10kHz)
Voltage Dropout (Max)
0.103V @ 100mA