S-1200B46-A6T1U
- 型號描述:
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 150mA HSNT-6A
IC REG LINEAR 4.6V 150MA HSNT-6A
- 型號:
- S-1200B46-A6T1U
- Current - Output
- 150mA
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Voltage - Input (Max)
- 10V
- Voltage - Output (Min/Fixed)
- 4.6V
- PSRR
- 65dB (1kHz)
- Voltage Dropout (Max)
- 0.19V @ 100mA