2242-1-1/2X15FT
- 型號描述:
Electrical Tape Rubber, Self Fusing Adhesive Black 1.50" (38.10mm) 1 1/2" X 15' (4.6m) 5 yds
TAPE ELECTRICAL BLK 1 1/2"X5YDS
- 型號:
- 2242-1-1/2X15FT
- 品牌:
- 3M
數量:
- Packaging
- Bulk
- Color
- Black
- Length
- 15' (4.6m) 5 yds
- Thickness
- 0.0300" (30.0 mils, 0.762mm)
- Temperature Range
- 194°F (90°C) Max
- Tape Type
- Electrical
- Width
- 1.50" (38.10mm) 1 1/2"