TG-T1000-325-325-0.15
- 型號描述:
Thermal Pad White 325.00mm x 325.00mm Square Adhesive - Both Sides
THERM TAPE 325X325MM W/ADH WHT
- 型號:
- TG-T1000-325-325-0.15
- 品牌:
- t-Global Technology
數量:
- Usage
- Multi
- Type
- Tape
- Shape
- Square
- Outline
- 325.00mm x 325.00mm
- Thickness
- 0.0060" (0.152mm)
- Material
- Acrylic Elastomer
- Adhesive
- Adhesive - Both Sides
- Backing, Carrier
- Fiberglass
- Color
- White
- Thermal Resistivity
- Thermal Conductivity
- 1.0W/m-K