首頁 > onsemi代理商 > SZSMS24CT1G
影像僅供參考,以產品規格為準
SZSMS24CT1G
型號描述:
14.5V Clamp 15A Ipp Tvs Diode Surface Mount 6-TSOP
TVS DIODE 24VWM 14.5VC 6TSOP
型號:
SZSMS24CT1G
品牌:
onsemi
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:3000 倍增量:1
Packaging
Bulk
Package / Case
SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6
Mounting Type
Surface Mount
Type
Zener
Operating Temperature
-40°C ~ 150°C (TJ)
Applications
Telecom
Capacitance @ Frequency
60pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
15A
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
24V (Max)
Supplier Device Package
6-TSOP
Unidirectional Channels
5
Voltage - Breakdown (Min)
26.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
14.5V
Power - Peak Pulse
350W