首頁 > onsemi代理商 > SZMMBZ5225BLT1G
影像僅供參考,以產品規格為準
SZMMBZ5225BLT1G
型號描述:
Zener Diode 3 V 225 mW ±5% Surface Mount SOT-23-3 (TO-236)
DIODE ZENER 3V 225MW SOT23-3
型號:
SZMMBZ5225BLT1G
品牌:
onsemi
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
3000
起訂量:3000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±5%
Package / Case
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Mounting Type
Surface Mount
Operating Temperature
-65°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz)
3 V
Impedance (Max) (Zzt)
29 Ohms
Supplier Device Package
SOT-23-3 (TO-236)
Grade
Automotive
Power - Max
225 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr
50 µA @ 1 V