SZMM3Z10VST1G
- 型號描述:
Zener Diode 10 V 300 mW Surface Mount SOD-323
DIODE ZENER 10V 300MW SOD323
- 型號:
- SZMM3Z10VST1G
- 品牌:
- onsemi
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- Package / Case
- SC-76, SOD-323
- Mounting Type
- Surface Mount
- Operating Temperature
- -65°C ~ 150°C
- Voltage - Zener (Nom) (Vz)
- 10 V
- Impedance (Max) (Zzt)
- 15 Ohms
- Supplier Device Package
- SOD-323
- Grade
- Automotive
- Power - Max
- 300 mW
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
- 900 mV @ 10 mA
- Current - Reverse Leakage @ Vr
- 500 nA @ 6 V