RB521S30T1G
- 型號描述:
Diode 30 V 200mA Surface Mount SOD-523
- 型號:
- RB521S30T1G
- 品牌:
- onsemi
- 交期:
- 10-18工作天
- 原廠包裝量:
- 3000
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- SC-79, SOD-523
- Mounting Type
- Surface Mount
- Speed
- Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
- Technology
- Schottky
- Capacitance @ Vr, F
- Current - Average Rectified (Io)
- 200mA
- Supplier Device Package
- SOD-523
- Operating Temperature - Junction
- -55°C ~ 125°C
- Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
- 30 V
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
- 500 mV @ 200 mA
- Current - Reverse Leakage @ Vr
- 30 µA @ 10 V