NSVRB521S30T5G
- 型號描述:
Diode 30 V 200mA Surface Mount SOD-523
DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD523
- 型號:
- NSVRB521S30T5G
- 品牌:
- onsemi
數量:
- Technology
- Schottky
- Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
- 30 V
- Current - Average Rectified (Io)
- 200mA
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
- 500 mV @ 200 mA
- Speed
- Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
- Current - Reverse Leakage @ Vr
- 30 µA @ 10 V
- Capacitance @ Vr, F
- Grade
- Automotive
- Qualification
- AEC-Q101
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- SC-79, SOD-523
- Supplier Device Package
- SOD-523
- Operating Temperature - Junction
- -55°C ~ 125°C