首頁 > onsemi代理商 > NSVRB521S30T5G
影像僅供參考,以產品規格為準
NSVRB521S30T5G
型號描述:
Diode 30 V 200mA Surface Mount SOD-523
DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD523
型號:
NSVRB521S30T5G
品牌:
onsemi
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:8000 倍增量:1
Technology
Schottky
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
30 V
Current - Average Rectified (Io)
200mA
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
500 mV @ 200 mA
Speed
Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Current - Reverse Leakage @ Vr
30 µA @ 10 V
Capacitance @ Vr, F
Grade
Automotive
Qualification
AEC-Q101
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
SC-79, SOD-523
Supplier Device Package
SOD-523
Operating Temperature - Junction
-55°C ~ 125°C