NSV45025AT1G
- 型號描述:
Current Regulator Regulator High/Low-Side 25mA SOD-123
IC CURRENT REGULATOR 10% SOD123
- 型號:
- NSV45025AT1G
- 品牌:
- onsemi
數量:
- Function
- Current Regulator
- Sensing Method
- High/Low-Side
- Accuracy
- ±10%
- Voltage - Input
- 45V
- Current - Output
- 25mA
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C