NSR02100HT1G
- 型號描述:
Diode 100 V 200mA Surface Mount SOD-323
DIODE SCHOTTKY 100V 200MA SOD323
- 型號:
- NSR02100HT1G
- 品牌:
- onsemi
數量:
- Technology
- Schottky
- Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
- 100 V
- Current - Average Rectified (Io)
- 200mA
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
- 950 mV @ 200 mA
- Speed
- Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
- Current - Reverse Leakage @ Vr
- 150 nA @ 100 V
- Capacitance @ Vr, F
- 4pF @ 1V, 1MHz
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- SC-76, SOD-323
- Supplier Device Package
- SOD-323
- Operating Temperature - Junction
- -55°C ~ 150°C