NSI45035JZT1G
- 型號描述:
Current Regulator Regulator High/Low-Side 70mA SOT-223 (TO-261)
IC CURRENT REGULATOR 15% SOT223
- 型號:
- NSI45035JZT1G
- 品牌:
- onsemi
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Accuracy
- ±15%
- Voltage - Input
- 45V
- Current - Output
- 70mA
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C