NSI45025T1G
- 型號描述:
Current Regulator Regulator High/Low-Side 25mA SOD-123
IC CURRENT REGULATOR 15% SOD123
- 型號:
- NSI45025T1G
- 品牌:
- onsemi
- 點擊查看即時庫存
起訂量:3000
倍增量:1
價格:
數量:
- Accuracy
- ±15%
- Voltage - Input
- 45V
- Current - Output
- 25mA
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C