NSI45025AT1G
- 型號描述:
Current Regulator Regulator High/Low-Side 25mA SOD-123
IC CURRENT REGULATOR 10% SOD123
- 型號:
- NSI45025AT1G
- 品牌:
- onsemi
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Accuracy
- ±10%
- Voltage - Input
- 45V
- Current - Output
- 25mA
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C