NSI45015WT1G
- 型號描述:
Current Regulator Regulator High/Low-Side 15mA SOD-123
IC CURRENT REGULATOR 20% SOD123
- 型號:
- NSI45015WT1G
- 品牌:
- onsemi
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Function
- Current Regulator
- Sensing Method
- High/Low-Side
- Accuracy
- ±20%
- Voltage - Input
- 45V
- Current - Output
- 15mA
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C