NRVBB30H60CTT4G
- 型號描述:
Diode Array 1 Pair Common Cathode 60 V 15A Surface Mount TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB
DIODE ARRAY SCHOTT 60V 15A D2PAK
- 型號:
- NRVBB30H60CTT4G
- 品牌:
- onsemi
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Diode Configuration
- 1 Pair Common Cathode
- Technology
- Schottky
- Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
- 60 V
- Current - Average Rectified (Io) (per Diode)
- 15A
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
- 620 mV @ 15 A
- Speed
- Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
- Current - Reverse Leakage @ Vr
- 300 µA @ 60 V
- Operating Temperature - Junction
- -55°C ~ 175°C