NC7SZ374L6X-L22175
- 型號描述:
Flip Flop 1 Element D-Type 1 Bit Positive Edge 6-UFDFN
IC FF D-TYPE SGL 1BIT 6-MICROPAK
- 型號:
- NC7SZ374L6X-L22175
- 品牌:
- onsemi
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Function
- Standard
- Type
- D-Type
- Output Type
- Tri-State, Non-Inverted
- Number of Elements
- 1
- Number of Bits per Element
- 1
- Clock Frequency
- 175 MHz
- Max Propagation Delay @ V, Max CL
- 4ns @ 5V, 50pF
- Trigger Type
- Positive Edge
- Current - Output High, Low
- 32mA, 32mA
- Voltage - Supply
- 1.65V ~ 5.5V
- Current - Quiescent (Iq)
- 1 µA
- Input Capacitance
- 3 pF
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C (TA)