首頁 > onsemi代理商 > NC7SZ32M5X
影像僅供參考,以產品規格為準
NC7SZ32M5X
型號描述:
OR Gate IC 1 Channel SOT-23-5
IC GATE OR 1CH 2-INP SOT23-5
型號:
NC7SZ32M5X
品牌:
onsemi
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:25000 倍增量:1
Logic Type
OR Gate
Number of Circuits
1
Number of Inputs
2
Features
Voltage - Supply
1.65V ~ 5.5V
Current - Quiescent (Max)
2 µA
Current - Output High, Low
32mA, 32mA
Input Logic Level - Low
Input Logic Level - High
Max Propagation Delay @ V, Max CL
4.5ns @ 5V, 50pF
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C