NC7SZ32M5X-L22090
- 型號描述:
OR Gate IC 1 Channel SOT-23-5
IC GATE OR 1CH 2-INP SOT23-5
- 型號:
- NC7SZ32M5X-L22090
- 品牌:
- onsemi
數量:
- Logic Type
- OR Gate
- Number of Circuits
- Number of Inputs
- 2
- Features
- Voltage - Supply
- 1.65V ~ 5.5V
- Current - Quiescent (Max)
- 2 µA
- Current - Output High, Low
- 32mA, 32mA
- Input Logic Level - Low
- Input Logic Level - High
- Max Propagation Delay @ V, Max CL
- 4.5ns @ 5V, 50pF
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C