NC7SZ14M5X
- 型號描述:
Inverter IC 1 Channel Schmitt Trigger SOT-23-5
IC INVERTER 1CH 1-INP SOT23-5
- 型號:
- NC7SZ14M5X
- 品牌:
- onsemi
- 點擊查看即時庫存
起訂量:3000
倍增量:1
價格:
數量:
- Logic Type
- Inverter
- Number of Circuits
- 1
- Number of Inputs
- Features
- Schmitt Trigger
- Voltage - Supply
- 1.65V ~ 5.5V
- Current - Quiescent (Max)
- 1 µA
- Current - Output High, Low
- 32mA, 32mA
- Input Logic Level - Low
- 0.2V ~ 1.2V
- Input Logic Level - High
- 1.4V ~ 3.6V
- Max Propagation Delay @ V, Max CL
- 5.9ns @ 5V, 50pF
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C