NC7SZ125M5
- 型號描述:
Buffer, Non-Inverting 1 Element 1 Bit per Element 3-State Output SOT-23-5
IC BUFF NON-INVERT 5.5V SOT-23-5
- 型號:
- NC7SZ125M5
- 品牌:
- onsemi
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Logic Type
- Buffer, Non-Inverting
- Number of Elements
- 1
- Number of Bits per Element
- 1
- Input Type
- Output Type
- 3-State
- Current - Output High, Low
- 32mA, 32mA
- Voltage - Supply
- 1.65V ~ 5.5V
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C (TA)