8312/12HL-118
- 型號描述:
Fan Tubeaxial 12VDC Square - 80mm L x 80mm H Ball 39.4 CFM (1.10m3/min)
- 型號:
- 8312/12HL-118
- 品牌:
- ebm-papst
- 交期:
- 7-12工作天
數量:
- Packaging
- Bulk
- Features
- Speed Sensor (Tach)
- Voltage - Rated
- 12VDC
- Size / Dimension
- Square - 80mm L x 80mm H
- Bearing Type
- Ball
- RPM
- 4200 RPM
- Air Flow
- 39.4 CFM (1.10m³/min)
- Width
- 32.00mm
- Operating Temperature
- -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C)
- Termination
- Approval Agency
- Ingress Protection
- Fan Type
- Tubeaxial
- Noise
- 43.0dB(A)
- Static Pressure
- Power (Watts)
- 4 W