V100P000A-680
- 型號描述:
Laser Diode 680nm 5.5mW 2.4V 10mA Module
BIDOSVISUALIZATIONVCSV100P000A-6
- 型號:
- V100P000A-680
- 品牌:
- ams-OSRAM USA INC.
數量:
- Wavelength
- 680nm
- Voltage - Input
- 2.4V
- Current Rating (Amps)
- 10mA
- Power (Watts)
- 5.5mW