首頁 > ams-OSRAM USA INC.代理商 > LW Y1SG-BFOO-GKJM-1-20-R18
影像僅供參考,以產品規格為準
LW Y1SG-BFOO-GKJM-1-20-R18
型號描述:
White 8200K LED Indication - Discrete 3.3V 2-SMD, J-Lead
LED WHITE DIFFUSED 2SMD R/A
型號:
LW Y1SG-BFOO-GKJM-1-20-R18
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Color
White
Lens Color
Yellow
Lens Transparency
Diffused
Millicandela Rating
1600mcd
Lens Style
Lens Size
Voltage - Forward (Vf) (Typ)
3.3V
Current - Test
20mA
Surface Mount, Right Angle
Wavelength - Dominant
8200K
Wavelength - Peak
2-SMD, J-Lead
Supplier Device Package
2-SMD
Size / Dimension
2.80mm L x 1.20mm W
Height (Max)
0.90mm