LT Y1SG-BACB-35-1-20-R18-Z
- 型號描述:
Green 523nm LED Indication - Discrete 2.85V 2-SMD, J-Lead
LED GREEN CLEAR SMD R/A
- 型號:
- LT Y1SG-BACB-35-1-20-R18-Z
- 品牌:
- ams-OSRAM USA INC.
- 點擊查看即時庫存
起訂量:2000
倍增量:1
價格:
數量:
- Color
- Green
- Configuration
- Standard
- Lens Color
- Colorless
- Lens Transparency
- Clear
- Millicandela Rating
- 3150mcd
- Lens Style
- Irregular
- Lens Size
- Voltage - Forward (Vf) (Typ)
- 2.85V
- Current - Test
- 20mA
- Viewing Angle
- 120°
- Mounting Type
- Surface Mount, Right Angle
- Wavelength - Dominant
- 523nm
- Wavelength - Peak
- Features
- Package / Case
- 2-SMD, J-Lead
- Supplier Device Package
- SMD
- Size / Dimension
- 2.45mm L x 1.20mm W
- Height (Max)
- 0.90mm