首頁 > Ymin代理商 > VPLE0851H101MVTM
影像僅供參考,以產品規格為準
VPLE0851H101MVTM
型號描述:
100 μF 50 V Aluminum - Polymer Capacitors Radial, Can - SMD 60mOhm 5000 Hrs @ 105°C
VPL_50V_100F_108.5_-20%~+20%_COA
型號:
VPLE0851H101MVTM
品牌:
Ymin
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:600 倍增量:1
Type
Polymer
Capacitance
100 µF
Tolerance
±20%
Voltage - Rated
50 V
ESR (Equivalent Series Resistance)
60mOhm
Lifetime @ Temp.
5000 Hrs @ 105°C
Operating Temperature
-55°C ~ 105°C
Ratings
Applications
General Purpose
Features
Ripple Current @ High Frequency
2 A @ 100 kHz
Lead Spacing
Size / Dimension
0.394" Dia (10.00mm)
Height - Seated (Max)
0.354" (9.00mm)
Surface Mount Land Size
0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)