首頁 > YAGEO代理商 > YC124-FR-0733RL
影像僅供參考,以產品規格為準
YC124-FR-0733RL
型號描述:
電阻器網路及陣列 33 Ohm 1% 1/16W 50 Volts
型號:
YC124-FR-0733RL
品牌:
YAGEO
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
10000
起訂量:1 倍增量:1
Circuit Type
Isolated
Resistance (Ohms)
33
Tolerance
±1%
Number of Resistors
4
Resistor Matching Ratio
Resistor-Ratio-Drift
Number of Pins
8
Power Per Element
62.5mW
Temperature Coefficient
±200ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Grade
Automotive
Qualification
AEC-Q200
Applications
DDRAM, SDRAM
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
0804, Convex, Long Side Terminals
Supplier Device Package
Size / Dimension
0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Height - Seated (Max)
0.022" (0.55mm)