首頁 > YAGEO代理商 > SMDJ150CA/TR13
影像僅供參考,以產品規格為準
SMDJ150CA/TR13
型號描述:
243V Clamp 12.3A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AB (SMC)
TVS DIODE 150VWM 243VC DO214AB
型號:
SMDJ150CA/TR13
品牌:
YAGEO
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
12.3A
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
150V
Supplier Device Package
DO-214AB (SMC)
Bidirectional Channels
1
Voltage - Breakdown (Min)
167V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
243V
Power - Peak Pulse
3000W (3kW)