首頁 > YAGEO代理商 > SMDH2920B100TF
影像僅供參考,以產品規格為準
SMDH2920B100TF
型號描述:
自恢復保險絲 - PPTC 2920 33V 1.00A 2.2W SMD AEC-Q200 High Temp
型號:
SMDH2920B100TF
品牌:
YAGEO
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
2000
起訂量:1 倍增量:1
Type
Polymeric
Voltage - Max
33V
Current - Hold (Ih) (Max)
1 A
Current - Trip (It)
2.2 A
Current - Max
20 A
Time to Trip
2 s
Resistance - Initial (Ri) (Min)
50 mOhms
Resistance - Post Trip (R1) (Max)
350 mOhms
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Ratings
AEC-Q200
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
2920 (7351 Metric), Concave
Size / Dimension
0.290" L x 0.202" W (7.36mm x 5.12mm)
Height - Seated (Max)
Thickness (Max)
0.037" (0.95mm)