首頁 > YAGEO代理商 > SMDH1206B010TF
影像僅供參考,以產品規格為準
SMDH1206B010TF
型號描述:
自恢復保險絲 - PPTC 1206 30V 0.1A 0.8W SMD AEC-Q200 High Temp
型號:
SMDH1206B010TF
品牌:
YAGEO
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
4000
起訂量:1 倍增量:1
Type
Polymeric
Voltage - Max
30V
Current - Hold (Ih) (Max)
100 mA
Current - Trip (It)
350 mA
Current - Max
10 A
Time to Trip
100 ms
Resistance - Initial (Ri) (Min)
700 mOhms
Resistance - Post Trip (R1) (Max)
10 Ohms
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Ratings
AEC-Q200
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
1206 (3216 Metric), Concave
Size / Dimension
0.126" L x 0.065" W (3.20mm x 1.65mm)
Height - Seated (Max)
Thickness (Max)
0.028" (0.70mm)