首頁 > YAGEO代理商 > SMD1812B150TF/24
影像僅供參考,以產品規格為準
SMD1812B150TF/24
型號描述:
自恢復保險絲 - PPTC PPTC 24V 1.5A
型號:
SMD1812B150TF/24
品牌:
YAGEO
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1000
起訂量:1 倍增量:1
Type
Polymeric
Voltage - Max
24V
Current - Hold (Ih) (Max)
1.5 A
Current - Trip (It)
3 A
Current - Max
20 A
Time to Trip
1.5 s
Resistance - Initial (Ri) (Min)
40 mOhms
Resistance - Post Trip (R1) (Max)
120 mOhms
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Ratings
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
1812 (4532 Metric), Concave
Size / Dimension
0.179" L x 0.128" W (4.55mm x 3.24mm)
Height - Seated (Max)
Thickness (Max)
0.083" (2.10mm)