首頁 > YAGEO代理商 > SMD1210B075TF/24
影像僅供參考,以產品規格為準
SMD1210B075TF/24
型號描述:
Polymeric PTC Resettable Fuse 24V 750 mA Ih Surface Mount 1210 (3225 Metric), Concave
PTC RESET FUSE 24V 750MA 1210
型號:
SMD1210B075TF/24
品牌:
YAGEO
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
2000
起訂量:2000 倍增量:1
Type
Polymeric
Voltage - Max
24V
Current - Hold (Ih) (Max)
750 mA
Current - Trip (It)
1.5 A
Current - Max
100 A
Time to Trip
100 ms
Resistance - Initial (Ri) (Min)
70 mOhms
Resistance - Post Trip (R1) (Max)
400 mOhms
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Ratings
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
1210 (3225 Metric), Concave
Size / Dimension
0.127" L x 0.102" W (3.22mm x 2.58mm)
Height - Seated (Max)
Thickness (Max)
0.071" (1.80mm)