首頁 > YAGEO代理商 > SMBJ7.0A/TR13
影像僅供參考,以產品規格為準
SMBJ7.0A/TR13
型號描述:
12V Clamp 50A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AA (SMB)
ESD 保護二極體 / TVS 二極體 SMBJ, DO-214AA, 7V, 12V, Reel 13"
型號:
SMBJ7.0A/TR13
品牌:
YAGEO
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
DO-214AA, SMB
Mounting Type
Surface Mount
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C (TJ)
Applications
General Purpose
Capacitance @ Frequency
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
50A
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
7V
Supplier Device Package
DO-214AA (SMB)
Unidirectional Channels
1
Voltage - Breakdown (Min)
7.78V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
12V
Power - Peak Pulse
600W