SMBJ30A/TR7
- 型號描述:
48.4V Clamp 12.4A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AA (SMB)
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AA
- 型號:
- SMBJ30A/TR7
- 品牌:
- YAGEO
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- DO-214AA, SMB
- Mounting Type
- Surface Mount
- Type
- Zener
- Operating Temperature
- -65°C ~ 150°C (TJ)
- Applications
- General Purpose
- Capacitance @ Frequency
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 12.4A
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 30V
- Supplier Device Package
- DO-214AA (SMB)
- Unidirectional Channels
- Voltage - Breakdown (Min)
- 33.3V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 48.4V
- Power - Peak Pulse
- 600W