首頁 > YAGEO代理商 > SMBJ24CA/TR13
影像僅供參考,以產品規格為準
SMBJ24CA/TR13
型號描述:
38.9V Clamp 15.5A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AA (SMB)
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AA
型號:
SMBJ24CA/TR13
品牌:
YAGEO
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
DO-214AA, SMB
Mounting Type
Surface Mount
Type
Zener
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C (TJ)
Applications
General Purpose
Capacitance @ Frequency
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
15.5A
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
24V
Supplier Device Package
DO-214AA (SMB)
Bidirectional Channels
1
Voltage - Breakdown (Min)
26.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
38.9V
Power - Peak Pulse
600W